Hakkımızda

_

MiniGolf35

2001’den beri mini golf parkuru üretiminde Türkiye’nin en iyisi…

Minigolf; kadın, erkek, çocuk, yaşlı, bedensel engelli, zihin engelli, (özel eğitim gereksinimliler) 7’den 70’e herkesin, hem açık hem kapalı alanlarda rahatlıkla oynayabileceği spor dallarından biridir. Mini Golf 35 şirketi Türkiye’de minigolf sahaları üretimi yapan ilk firma olmakla birlikte Avrupa’nın, minigolf parkurları ve sentetik golf sahaları üreten önemli firmalarından biridir.

Şirketin iki ana ürün segmenti vardır; Sentetik Golf Sahaları adı altında taşınabilir veya sabitlenebilir Adventure Golf Sahaları ve Kişiye Özel Putting Green Alanı, Mini Golf 35 adı altında da taşınabilir fiberglass minigolf parkurları ve bahçe oyun ekipmanları üretimi.

2001 yılında İzmir, Türkiye’de üretim hayatına başladığından bu yana, Türkiye’de minigolf sporunun gelişiminde öncü olmuştur. “MİNİ Alanda Maksi Heyecan” mottomuzdur. Şirket bugüne kadar dünya genelinde 1000’den fazla minigolf ve sentetik golf sahası tasarımı yapmış ve kurulumu sağlamıştır. Alanınıza göre yüksek kaliteli mini golf ve Adventure Golf Sahaları tasarlıyor ve imal ediyoruz. Uzun ömürlü minigolf sahalarımız için satış öncesi ve sonrası hizmetler sunuyoruz. Yüksek kalite, uzun ömür, düşük bakım maliyetleri ve deneyimli uzman ekibimiz başarımızın parolasıdır.

Minimum alanda maksimum heyecanla yapabileceğiniz bu spor; size, çevrenize ve işletmenize yeni bir imaj ve ayrıcalık katacaktır.

_

Minimum Alanda Maksimum Heyecan

Minigolf35, kendi üretimi olan mini golf parkurları ve birbirinden eğlenceli bahçe oyun gruplarıyla 2001’den beri sizlere minimum alanda maksimum heyecan sunuyor.

_
WhatsApp chat